Add Videos From YouTube, Hulu, Vimeo, or Another Service Illegal criminals negatively affect schools, businesses, communities of legal & other minorities as they drain taxpayer-funded resources & services. President Trump is doing everything he can possibly think of to stop illegal immigrants from making their way into the country. And yet, he’s constantly rebuffed by Democrats, the mainstream media, Hollywood elites, and even his fellow Republicans.
Where are the women and children? Why are these young men not staying in their own countries fighting for freedom and sacrificing for change for their people? How many Americans paid that price for our freedom?

Home Start

Caller news

You need to be a member of One happy family : Let's work together start a world revolution to add comments!

Comments

This reply was deleted.

 

https://www.memri.org/reports/egyptian-jurists-sue-jews-compensation-trillions-tons-gold-allegedly-stolen-during-exodusEgipscy prawnicy pozywają „Żydów” za rekompensatę za „biliony” ton złota rzekomo skradzionego podczas wyjazdu z Egiptu

Wydanie egipskiego tygodnika Al-Ahram Al-Arabi z 9 sierpnia 2003 r. Zawierało wywiad z dr Nabilem Hilmi, dziekanem Wydziału Prawa Uniwersytetu Al-Zaqaziq, który wraz z grupą egipskich emigrantów w Szwajcarii, przygotowuje ogromny pozew przeciwko „wszystkim Żydom świata”. Oto fragmenty wywiadu: [1]

Dr Hilmi: „… Ponieważ Żydzi żądają od Arabów i świata różnych żądań i rościją sobie prawa, które opierają na źródłach historycznych i religijnych, grupa Egipcjan w Szwajcarii otworzyła sprawę tak zwanego„ wielkiego exodusu ” Żydzi z faraońskiego Egiptu ”. W tym czasie ukradli faraońskim Egipcjanom złoto, biżuterię, przybory kuchenne, srebrne ozdoby, odzież i wiele innych rzeczy, pozostawiając Egipt w środku nocy z całym tym bogactwem, które dziś jest bezcenne ”.

Pytanie: Co zrobi grupa Egipcjan w Szwajcarii w tej kwestii?

Hilmi: „Dr Gamil Yaken, wiceprezes społeczności egipskiej w Szwajcarii, przybył do Egiptu, aby zbierać informacje. Stworzyliśmy zespół prawny, aby przygotować niezbędną konfrontację prawną, której celem jest przywrócenie temu, co Żydzi ukradli dawno temu, na co przedawnienie nie może mieć zastosowania. Ponadto [kradzież] opiera się na ich świętej księdze, tym samym źródle, na którym polegali, gdy najechali inne ludy…

„Egipski faraon zdziwił się pewnego dnia, gdy odkrył tysiące egipskich kobiet płaczących pod pałacowym balkonem, prosząc o pomoc i narzekając, że Żydzi ukradli ich ubrania i klejnoty, w największej historii zbiorowego oszustwa, jaką kiedykolwiek znali.

„Kradzież nie ograniczała się tylko do złota. Złodzieje ukradli wszystko, co można sobie wyobrazić. Opróżnili egipskie domy z przyborów do gotowania. Jedna z kobiet zbliżyła się do faraona, jej oczy były spuszczone, i powiedziała, że ​​jej żydowski sąsiad mieszkający w domu po prawej stronie jej domu przyszła do niej i poprosiła o pożyczenie jej złotych przedmiotów, twierdząc, że została zaproszona na ślub ... Żydowski sąsiad wziął [przedmioty] i obiecał, że zwróci je następnego dnia. zostawił zapukał do drzwi i poprosił o pożyczenie przyborów do gotowania, ponieważ miała gości na obiad. Używając tego samego kłamliwego systemu, wzięli w posiadanie wszystkie naczynia do gotowania… ”

Pytanie: „Jest jasne, dlaczego ukradli złoto, ale dlaczego naczynia do gotowania?”

Hilmi: „Zdobycie złota było zrozumiałe. Jest to wyraźna kradzież zasobów i skarbów kraju przyjmującego, coś, co pasuje do moralności i charakteru Żydów. Jednak to, co nie było jasne dla egipskich kobiet, było powodem kradzieży gotowania naczynia, gdy inne rzeczy mogły mieć większą wartość, jednak jeden z egipskich priets powiedział, że było to poskręcaną drogą Żydów w historii, starają się spowodować drobny problem związany z potrzebami życia codziennego, aby zajmować ludzie z tymi sprawami i uniemożliwiają im ściganie ich, aby odzyskać skradzione złoto ...

„Dochodzenie policyjne ujawniło, że Mojżesz i Aaron, niech spoczywa w pokoju, zrozumieli, że nie można żyć w Egipcie, pomimo jego przyjemności i chociaż Egipcjanie włączali ich do każdej działalności, ze względu na przewrotną naturę Żydów, do której Egipcjanie pojednali się, choć z oczywistą niechęcią, dlatego żydowscy rabini wydali rozkaz ucieczki z kraju i że exodus powinien być tajny i pod osłoną ciemności, z największą możliwą ilością łupów. 'O północy.' Ponadto Żydom kazano ukraść złoto i naczynia kuchenne egipskich kobiet i tak się stało.

Pytanie: „Czy odeszli indywidualnie czy jako grupa?”

Hilmi: „Wyjechali w konwoju 600 000, czyli około 120 000 rodzin. W konwoju było kilka wozów i długa linia osłów załadowanych skradzionymi towarami… Przeszli przez pustynię w sercu Synaju, w próba zmylenia armii faraona, która była na ich drodze… Później odpoczęli i zaczęli liczyć skradzione złoto, i odkryli, że osiągnęło 300 000 kg złota. ”

Pytanie: „Ale Żydzi mogą rzucić wątpliwość na tę historię za pomocą swoich zwykłych metod. Jakie są religijne dowody, które powiedziałeś w Torze?”

Hilmi: „Oczywiście Żydzi poddają w wątpliwość tę historię, ponieważ leży to w ich interesie. Ale odpowiedź brzmi: historia opiera się na tym, co jest napisane w Torze. Można je znaleźć w Exodusie, [Rozdział] 35, wersety 12 do 36… ”

Pytanie: „Więc jakie argumenty mogą być poparte, aby odzyskać nasze skradzione złoto?”

Hilmi: „Istnieją dwa rodzaje roszczeń, jeden religijny, a drugi legalny. Z religijnego punktu widzenia wszystkie religie monoteistyczne wzywają, by nie kraść… Jest to również w Dziesięciu Przykazaniach, które Żydzi otrzymali [obserwować]. , mają podstawowy religijny obowiązek powrotu

Inside this Fut 20 Coins crossing tutorial

  • Description:

    Inside this Fut 20 Coins crossing tutorial, we will detail of the techniques that are different to consistently find players out broad. Crossing in FIFA20 is an underappreciated skill. If you only use classic crossingthis guide is for you!Crossing is a key component in FIFA 19, as players find themselves in broad positions. Having great build up play to get yourself won't be effective if you can't pin point a cross. Moreover, you'll be…

  • Created by: maddenvip
Donald Trump presents, REAL STABLE GENIUS. Today we salute YOU...
Add Videos From YouTube, Hulu, Vimeo, or Another Service Illegal criminals negatively affect schools, businesses, communities of legal & other minorities as they drain taxpayer-funded resources & services. President Trump is doing everything he can possibly think of to stop illegal immigrants from making their way into the country. And yet, he’s constantly rebuffed by Democrats, the mainstream media, Hollywood elites, and even his fellow Republicans.